Rankingi i rekomendacje

Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy oraz adwokat Maciej Łaszczuk wśród liderów rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita 2016

19.04.2016

Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy zajęła drugie miejsce wśród kancelarii rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych (cywilnych, karnych gospodarczych, administracyjnych) i arbitrażu w ogłoszonej 18 kwietnia 2016 r. czternastej edycji rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita.

Maciej Łaszczuk, adwokat, partner w kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy ponownie jest rekomendowany wśród najlepszych prawników w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu.

Ranking Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita wyłania czołowe kancelarie oraz najlepszych prawników wyspecjalizowanych w prawnej obsłudze przedsiębiorstw. Liderzy zostali wybrani w oparciu o rekomendacje biorących udział w rankingu firm prawniczych, które wskazywały w ankietach najlepsze firmy oraz indywidualnych prawników w określonych dziedzinach prawa. W tegorocznej edycji rankingu udział wzięły 294 kancelarie.