Rankingi i rekomendacje

Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy rekomendowana przez Legal 500 EMEA 2017

13.04.2017

W najnowszym rankingu firm prawniczych Legal 500 EMEA 2017, kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy ponownie jest rekomendowana w grupie II (tier II) wiodących firm w dziedzinie rozwiązywania sporów. Partner zarządzający kancelarii Justyna Szpara jest wymieniona jako jedna z pięciu wiodących specjalistów w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów.

Legal 500 zaznacza doradztwo kancelarii dla międzynarodowych firm w sporach dotyczących prawa pracy, w zakresie arbitrażu handlowego i sporów sądowych. Ranking podkreśla, że adwokat Maciej Łaszczuk ‘myśli trzy kroki naprzód’ a adwokat Justyna Szpara ‘potrafi pracować pod presją’. Ranking zauważa również dołączenie Marka Korcza do zespołu kancelarii.

Kancelaria jest również rekomendowana w dziedzinie własności intelektualnej. Legal 500 wymienia zaangażowanie kancelarii w postępowaniach dotyczących piractwa, a także w sprawach z zakresu naruszenia praw autorskich i nieuczciwej konkurencji. Radca prawny Anna Lasocka jest rekomendowana jako ‘specjalista od rozwiązywania problemów’.