Rankingi i rekomendacje

Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy oraz adwokat Maciej Łaszczuk wśród liderów Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita 2012

17.04.2012

Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy jest rekomendowana w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu w ogłoszonej 16 kwietnia 2012 r. dziesiątej edycji rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita.

Maciej Łaszczuk, adwokat, partner w kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy jest wśród wiodących prawników rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu. Jest również jednym z 4 prawników, którzy zdobyli największą ilość indywidualnych rekomendacji w dziesięciu dotychczasowych edycjach rankingu dziennika Rzeczpospolita.

Ranking Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita wyłania czołowe kancelarie oraz najlepszych prawników wyspecjalizowanych w prawnej obsłudze przedsiębiorstw. Liderzy zostali wybrani w oparciu o rekomendacje biorących udział w rankingu firm prawniczych, które wskazywały w ankietach najlepsze firmy oraz indywidualnych prawników w określonych dziedzinach prawa. W tegorocznej edycji rankingu udział wzięły 251 kancelarie.