Rankingi i rekomendacje

Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy rekomendowana wśród wiodących kancelarii w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów w rankingu Chambers Global 2018. Kancelaria jest rekomendowana w Band 3.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Chambers Global 2018 jako prawnik o doskonałej renomie, arbiter w dziedzinie arbitrażu handlowego i inwestycyjnego oraz specjalista w dziedzinie sporów sądowych. Rekomendowany wśród wiodących prawników (Band 2) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 1).
Justyna Szpara rekomendowana przez Chambers Global 2018 jako ceniony przez polskich i międzynarodowych klientów praktyk występujący w sporach sądowych, arbitrażu handlowym i inwestycyjnym. rekomendowana wśród wiodących prawników (Band 4) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 3).
Justyna Szpara rekomendowana przez ranking Who's Who Legal "Arbitration: Future Leaders - Partners"
Krzysztof Riedl został jednym z 10 laureatów VI konkursu Rising Stars – Prawnicy liderzy jutra 2017 organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną i wydawnictwo Wolters Kluwer.
Maciej Łaszczuk umieszczony przez Expert Guides: Commercial Arbitration 2017 wśród wiodących specjalistów w Polsce.
Justyna Szpara umieszczona przez Expert Guides: Commercial Arbitration 2017 wśród wiodących specjalistów w Polsce.
Michał Chodkowski rekomendowany w międzynarodowym wydawnictwie Expert Guides Rising Stars 2017 w dziedzinie zatrudnienia i prawa pracy.
Aleksandra Faderewska-Waszkiewicz rekomendowana w międzynarodowym wydawnictwie Expert Guides Rising Stars 2017 w dziedzinie podatków.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy zajęła pierwsze miejsce wśród kancelarii rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych (cywilnych, karnych gospodarczych, administracyjnych) i arbitrażu w rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2017 r.
Maciej Łaszczuk wśród prawników rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2017 r.
Kancelaria wyróżniona wśród wiodących firm w Polsce w kategorii „znakomitych” w rankingu Leaders League w dziedzinie International Arbitration
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Legal 500 EMEA 2017 w dziedzinie rozwiązywania sporów. Ranking podkreśla, że ‘myśli trzy kroki naprzód’.
Justyna Szpara rekomendowana jako jedna z pięciu wiodących specjalistów w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów.
Anna Lasocka rekomendowana przez Legal 500 EMEA 2017 w dziedzinie własności intelektualnej jako 'problem solver'.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Chambers Europe 2017 wśród wiodących prawników (Band 2) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 1).
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy rekomendowana wśród czołowych kancelarii w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów w rankingu Chambers Europe 2017 (Band 3).
Justyna Szpara rekomendowana przez Chambers Europe 2017 wśród wiodących prawników (Band 4) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 3).
Anna Lasocka rekomendowana w dziedzinie Information Technology w rankingu Who's Who Legal: Telecommunications Media & Technology 2017.
Justyna Szpara wymieniona wśród liderów przyszłości w pierwszej edycji rankingu Arbitration: Future Leaders w rankingu Who's Who Legal Arbitration: Future Leaders 2017.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Chambers Global 2017 jako arbiter i specjalista w dziedzinie sporów sądowych. Ranking podkreśla jego ogromne doświadczenie w arbitrażu handlowym i inwestycyjnym. Maciej Łaszczuk jest rekomendowany wśród wiodących prawników (Band 2) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 1).
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy rekomendowana wśród czołowych kancelarii w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów w rankingu Chambers Global 2017.
Justyna Szpara rekomendowana przez Chambers Global 2017 jako doświadczony praktyk reprezentujący polskich i międzynarodowych klientów w sporach sądowych i arbitrażowych. Ranking podkreśla jej umiejętność utrzymywania kontroli nad sytuacją. Klienci doceniają jej wyjątkowe zdolności analityczne i umiejętność wychwycenia szczegółów technicznych. Justyna Szpara jest rekomendowana wśród wiodących prawników (Band 4) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 3).
Maciej Łaszczuk umieszczony przez Expert Guides: Commercial Arbitration 2016 wśród wiodących specjalistów w Polsce.
Justyna Szpara umieszczona przez Expert Guides: Commercial Arbitration 2016 wśród wiodących specjalistów w Polsce.
Aleksandra Faderewska-Waszkiewicz rekomendowana w międzynarodowym wydawnictwie Expert Guides Rising Stars 2016 w dziedzinie podatków.
Michał Chodkowski rekomendowany w międzynarodowym wydawnictwie Expert Guides Rising Stars 2016 w dziedzinie zatrudnienia i prawa pracy.
Anna Lasocka rekomendowana w rankingu Best Lawyers® in Poland 2016 wśród czołowych specjalistów w dziedzinie własności intelektualnej.
Justyna Szpara rekomendowana w rankingu Best Lawyers® in Poland 2016 wśród czołowych specjalistów w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Maciej Łaszczuk rekomendowany w rankingu Best Lawyers® in Poland 2016 wśród czołowych specjalistów w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Justyna Szpara wymieniona w kategorii „znakomitych” w dziedzinie arbitrażu międzynarodowego i w kategorii „rekomendowanych” w dziedzinie sporów sądowych w edycji 2015-2016 rankingu Litigation & International Arbitration przygotowanego przez Leaders League.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy wyróżniona wśród wiodących firm w Polsce w edycji 2015-2016 rankingu Litigation & International Arbitration przygotowanego przez Leaders League.
Maciej Łaszczuk wymieniony w kategorii „znakomitych” w dziedzinie arbitrażu międzynarodowego i w kategorii „rekomendowanych” w dziedzinie sporów sądowych w edycji 2015-2016 rankingu Litigation & International Arbitration przygotowanego przez Leaders League.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy rekomendowana wśród czołowych kancelarii w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów w rankingu Chambers Europe 2016. Ranking pisze o nas: „prawniczy butik aktywny w dziedzinie rozwiązywania sporów, silnie skupiony na krajowym i międzynarodowym arbitrażu. Znacząca praktyka sporów sądowych. Kluczowi partnerzy pełnią również funkcje arbitrów w Polsce i za granicą.”
Justyna Szpara rekomendowana przez Chambers Europe 2016. Ranking podkreśla, że jest "praktyczna, dobrze się z nią współpracuje”, a także "bardzo skupiona na sednie sprawy i skuteczna".
Maciej Łaszczuk rekomendowany w Chambers Europe 2016 wśród wiodących prawników w dziedzinie rozwiązywania sporów (Band 2) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 1). Ranking określa go jako „jednego z najlepszych arbitrów w Polsce, doradzającego również w postępowaniach postarbitrażowych”, a także „jednego z najbardziej znanych specjalistów związanych z arbitrażem”.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy zajęła drugie miejsce wśród kancelarii rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych (cywilnych, karnych gospodarczych, administracyjnych) i arbitrażu w rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2016 r.
Maciej Łaszczuk umieszczony wśród prawników rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2016 r.
Anna Lasocka rekomendowana przez Legal 500 EMEA 2016 w dziedzinie własności intelektualnej. Ranking podkreśla jej "wielkie umiejętności".
Kancelaria rekomendowana przez Legal 500 EMEA 2016 w grupie II (tier II) wiodących firm w dziedzinie rozwiązywania sporów. Legal 500 podkreśla, że „świetnie reagujący na potrzeby klientów i dysponujący wielką wiedzą” zespół kancelarii „zawsze zapewnia rzetelne i pragmatyczne doradztwo”.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Legal 500 EMEA 2016 w dziedzinie rozwiązywania sporów jako "bardzo doświadczony".
Justyna Szpara rekomendowana przez Legal 500 EMEA 2016 jako jedna z czterech wiodących specjalistów w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów. Ranking rekomenduje ja jako "bardzo doświadczoną".
Maciej Łaszczuk rekomendowany w Chambers Global 2016 wśród wiodących prawników (Band 2) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 1). Ranking określa go jako "najwyższej klasy arbitra", "jednego z najbardziej znanych w Warszawie". Podkreśla również jego umiejętności w prowadzeniu postępowań postarbitrażowych.
Justyna Szpara rekomendowana przez Chambers Global 2016 wśród prawników o rosnącej pozycji (Up and Coming) jako "praktyczna, bardzo skupiona na sednie sprawy i skuteczna".
Anna Lasocka rekomendowana w dziedzinie Information Technology w rankingu Who's Who Legal: Telecommunications Media & Technology 2016.
Michał Chodkowski rekomendowany w pierwszej edycji międzynarodowego wydawnictwa Expert Guides Rising Stars 2015 w dziedzinie zatrudnienia i prawa pracy.
Justyna Szpara rekomendowana w pierwszej edycji międzynarodowego wydawnictwa Expert Guides Rising Stars 2015 w dziedzinie arbitrażu handlowego.
Maciej Łaszczuk rekomendowany w rankingu Best Lawyers® in Poland 2015 wśród czołowych specjalistów w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Legal 500 EMEA 2015 w dziedzinie arbitrażu i sporów sądowych.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Chambers Europe 2015 wśród Most in Demand Arbitrators (Band 1) jako „jeden z najbardziej znanych arbitrów w Polsce” oraz bardzo doświadczony prawnik w dziedzinie sporów sądowych. Ranking podkreśla także jego umiejętności strategiczne.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez ranking Chambers Global 2015 wśród wiodących prawników w dziedzinie rozwiązywania sporów jako "jeden z najbardziej znanych arbitrów w Polsce" oraz "doświadczony prawnik procesowy o wielkich umiejętnościach strategicznych", a także wśród Most in Demand Arbitrators (Band 1).
Kancelaria rekomendowana przez Chambers Europe 2015 wśród wiodących kancelarii w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów.
Justyna Szpara wymieniana przez ranking Legal 500 EMEA 2015 wśród 4 wiodących specjalistów (Leading Individuals) w dziedzinie rozwiązywania sporów w Polsce. Ranking rekomenduje ją jako "eksperta w dziedzinie arbitrażu".
Justyna Szpara rekomendowana w Best Lawyers® in Poland 2015 w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Maciej Łaszczuk umieszczony na drugim miejscu wśród prawników rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2015 r.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy zajęła drugie miejsce wśród kancelarii rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych (cywilnych, karnych gospodarczych, administracyjnych) i arbitrażu w rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2015 r.
Kancelaria jest rekomendowana w rankingu Legal 500 EMEA 2015 w grupie II (tier 2) w dziedzinie rozwiązywania sporów jako „profesjonalna, doświadczona i dobrze zorganizowana”. Ranking rekomenduje kancelarię również w dziedzinie własności intelektualnej oraz w dziedzinie nieruchomości.
Anna Lasocka rekomendowana w dziedzinie Information Technology w rankingu Who's Who Legal: Telecommunications Media & Technology 2015.
Maciej Łaszczuk wymieniany przez Guide to the World's Leading Experts in Commercial Arbitration 2015 na liście wiodących specjalistów w Polsce.
Justyna Szpara rekomendowana przez Chambers Europe 2015 w dziedzinie rozwiązywania sporów wśród prawników o rosnącej pozycji (Up and Coming). Ranking podkreśla jej „głębokie zrozumienie zarówno aspektów prawnych jak i biznesowych prowadzonych spraw” oraz „powszechnie docenianą przez klientów przenikliwość biznesową”.
Anna Lasocka rekomendowana w Best Lawyers® in Poland 2015 w dziedzinie własności intelektualnej.
Anna Lasocka rekomendowana w Legal 500 EMEA 2015 w dziedzinie prawa własności intelektualnej.
Maciej Łaszczuk rekomendowany jako Warsaw Litigation Lawyer of the Year w rankingu Best Lawyers® in Poland 2014-2015.
Justyna Szpara rekomendowana w Best Lawyers® in Poland 2014 w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Maciej Łaszczuk rekomendowany w rankingu Best Lawyers® in Poland 2014 w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Anna Lasocka rekomendowana w Best Lawyers® in Poland 2014 w dziedzinie własności intelektualnej.
Kancelaria jest rekomendowana w rankingu Legal 500 EMEA 2014 w grupie II (tier 2) w dziedzinie rozwiązywania sporów jako jako „bardzo profesjonalna”, a jej zespół jako „godny zaufania, błyskotliwy i kreatywny”. Kancelaria jest rekomendowana również w dziedzinie własności intelektualnej oraz w dziedzinie nieruchomości.
Justyna Szpara wymieniana przez ranking Legal 500 EMEA 2014 wśród wiodących specjalistów (Leading Individuals) w dziedzinie rozwiązywania sporów w Polsce.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Legal 500 EMEA 2014 jako ekspert w dziedzinie rozwiązywania sporów.
Maciej Łaszczuk zajął pozycję wicelidera wśród prawników rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita 2014.
Anna Lasocka rekomendowana przez Legal 500 EMEA 2014 w dziedzinie prawa własności intelektualnej.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy zajęła pozycję wicelidera w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu w rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2014 r.
Maciej Łaszczuk wymieniany przez Guide to the World's Leading Experts in Commercial Arbitration 2014 na liście wiodących specjalistów w Polsce.
dr Paweł Marcisz wyróżniony w drugiej edycji rankingu Rising Stars organizowanego przez Gazetę Prawną wśród 30 najwybitniejszych młodych polskich prawników w 2013 r.
Anna Lasocka rekomendowana w rankingu Best Lawyers® in Poland 2013 w dziedzinie własności intelektualnej.
Justyna Szpara rekomendowana w rankingu Best Lawyers® in Poland 2013 w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Maciej Łaszczuk rekomendowany w rankingu Best Lawyers® in Poland 2013 w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy zajęła I miejsce wśród kancelarii zatrudniających do 20 prawników w IX rankingu kancelarii prawnych Dziennika Gazety Prawnej w 2013 r.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy jest rekomendowana na drugim miejscu w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu w rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2013 r.
Maciej Łaszczuk wymieniany przez Guide to the World's Leading Experts in Commercial Arbitration 2013 na liście wiodących specjalistów w Polsce.
Anna Lasocka rekomendowana w Legal 500 EMEA 2013 w dziedzinie prawa własności intelektualnej.
Justyna Szpara wymieniana przez ranking Legal 500 EMEA 2013 wśród 4 wiodących specjalistów (Leading Individuals) w dziedzinie rozwiązywania sporów w Polsce.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Legal 500 EMEA 2013 w dziedzinie rozwiązywania sporów. Ranking podkreśla jego „doskonałą reputację na warszawskim rynku prawniczym”.
Kancelaria jest rekomendowana w rankingu Legal 500 EMEA 2013 w grupie II (tier 2) w dziedzinie rozwiązywania sporów jako „bardzo doświadczona, dobrze zorganizowana i skuteczna”. Legal 500 rekomenduje także kancelarię w dziedzinie własności intelektualnej za „szybką reakcję” oraz „doradztwo” dotyczące praw autorskich, znaków towarowych, patentów oraz nieuczciwej konkurencji. Kancelaria jest również rekomendowana w dziedzinie nieruchomości.
Justyna Szpara umieszczona przez Guide to the World's Leading Experts in Commercial Arbitration 2013 wśród wiodących specjalistów w Polsce.
Maciej Łaszczuk rekomendowany w rankingu Best Lawyers® in Poland 2012 w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Maciej Łaszczuk umieszczony na pierwszym miejscu wśród prawników rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2013 r.
Justyna Szpara zajęła I miejsce w I edycji rankingu młodych prawników organizowanym przez Gazetę Prawną i wydawnictwo LexisNexis pod nazwą Rising Stars w 2012 r.
Maciej Łaszczuk uznawany za czołowego prawnika w zakresie sporów sądowych i arbitrażowych rankingach miesięcznika Forbes.
Justyna Szpara w publikacji Tax Directors Handbook 2009 jest rekomendowana w dziedzinie prawa podatkowego.