Rankingi i rekomendacje

Krzysztof Riedl został jednym z 10 laureatów VI konkursu Rising Stars – Prawnicy liderzy jutra 2017 organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną i wydawnictwo Wolters Kluwer.
Maciej Łaszczuk umieszczony przez Expert Guides: Commercial Arbitration 2017 wśród wiodących specjalistów w Polsce.
Justyna Szpara umieszczona przez Expert Guides: Commercial Arbitration 2017 wśród wiodących specjalistów w Polsce.
Maciej Łaszczuk wśród prawników rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2017 r.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy zajęła pierwsze miejsce wśród kancelarii rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych (cywilnych, karnych gospodarczych, administracyjnych) i arbitrażu w rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2017 r.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Legal 500 EMEA 2017 w dziedzinie rozwiązywania sporów. Ranking podkreśla, że ‘myśli trzy kroki naprzód’.
Justyna Szpara rekomendowana jako jedna z pięciu wiodących specjalistów w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów.
Anna Lasocka rekomendowana przez Legal 500 EMEA 2017 w dziedzinie własności intelektualnej jako 'problem solver'.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Chambers Europe 2017 wśród wiodących prawników (Band 2) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 1).
Justyna Szpara rekomendowana przez Chambers Europe 2017 wśród wiodących prawników (Band 4) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 3).
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy rekomendowana wśród czołowych kancelarii w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów w rankingu Chambers Europe 2017 (Band 3).
Justyna Szpara wymieniona wśród liderów przyszłości w pierwszej edycji rankingu Arbitration: Future Leaders w rankingu Who's Who Legal Arbitration: Future Leaders 2017.
Anna Lasocka rekomendowana w dziedzinie Information Technology w rankingu Who's Who Legal: Telecommunications Media & Technology 2017.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy rekomendowana wśród czołowych kancelarii w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów w rankingu Chambers Global 2017.
Justyna Szpara rekomendowana przez Chambers Global 2017 jako doświadczony praktyk reprezentujący polskich i międzynarodowych klientów w sporach sądowych i arbitrażowych. Ranking podkreśla jej umiejętność utrzymywania kontroli nad sytuacją. Klienci doceniają jej wyjątkowe zdolności analityczne i umiejętność wychwycenia szczegółów technicznych. Justyna Szpara jest rekomendowana wśród wiodących prawników (Band 4) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 3).
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Chambers Global 2017 jako arbiter i specjalista w dziedzinie sporów sądowych. Ranking podkreśla jego ogromne doświadczenie w arbitrażu handlowym i inwestycyjnym. Maciej Łaszczuk jest rekomendowany wśród wiodących prawników (Band 2) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 1).
Justyna Szpara umieszczona przez Expert Guides: Commercial Arbitration 2016 wśród wiodących specjalistów w Polsce.
Maciej Łaszczuk umieszczony przez Expert Guides: Commercial Arbitration 2016 wśród wiodących specjalistów w Polsce.
Michał Chodkowski rekomendowany w międzynarodowym wydawnictwie Expert Guides Rising Stars 2016 w dziedzinie zatrudnienia i prawa pracy.
Aleksandra Faderewska-Waszkiewicz rekomendowana w międzynarodowym wydawnictwie Expert Guides Rising Stars 2016 w dziedzinie podatków.
Anna Lasocka rekomendowana w rankingu Best Lawyers® in Poland 2016 wśród czołowych specjalistów w dziedzinie własności intelektualnej.
Maciej Łaszczuk rekomendowany w rankingu Best Lawyers® in Poland 2016 wśród czołowych specjalistów w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Justyna Szpara rekomendowana w rankingu Best Lawyers® in Poland 2016 wśród czołowych specjalistów w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy wyróżniona wśród wiodących firm w Polsce w edycji 2015-2016 rankingu Litigation & International Arbitration przygotowanego przez Leaders League.
Justyna Szpara wymieniona w kategorii „znakomitych” w dziedzinie arbitrażu międzynarodowego i w kategorii „rekomendowanych” w dziedzinie sporów sądowych w edycji 2015-2016 rankingu Litigation & International Arbitration przygotowanego przez Leaders League.
Maciej Łaszczuk wymieniony w kategorii „znakomitych” w dziedzinie arbitrażu międzynarodowego i w kategorii „rekomendowanych” w dziedzinie sporów sądowych w edycji 2015-2016 rankingu Litigation & International Arbitration przygotowanego przez Leaders League.
Maciej Łaszczuk rekomendowany w Chambers Europe 2016 wśród wiodących prawników w dziedzinie rozwiązywania sporów (Band 2) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 1). Ranking określa go jako „jednego z najlepszych arbitrów w Polsce, doradzającego również w postępowaniach postarbitrażowych”, a także „jednego z najbardziej znanych specjalistów związanych z arbitrażem”.
Justyna Szpara rekomendowana przez Chambers Europe 2016. Ranking podkreśla, że jest "praktyczna, dobrze się z nią współpracuje”, a także "bardzo skupiona na sednie sprawy i skuteczna".
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy rekomendowana wśród czołowych kancelarii w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów w rankingu Chambers Europe 2016. Ranking pisze o nas: „prawniczy butik aktywny w dziedzinie rozwiązywania sporów, silnie skupiony na krajowym i międzynarodowym arbitrażu. Znacząca praktyka sporów sądowych. Kluczowi partnerzy pełnią również funkcje arbitrów w Polsce i za granicą.”
Maciej Łaszczuk umieszczony wśród prawników rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2016 r.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy zajęła drugie miejsce wśród kancelarii rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych (cywilnych, karnych gospodarczych, administracyjnych) i arbitrażu w rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2016 r.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Legal 500 EMEA 2016 w dziedzinie rozwiązywania sporów jako "bardzo doświadczony".
Justyna Szpara rekomendowana przez Legal 500 EMEA 2016 jako jedna z czterech wiodących specjalistów w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów. Ranking rekomenduje ja jako "bardzo doświadczoną".
Kancelaria rekomendowana przez Legal 500 EMEA 2016 w grupie II (tier II) wiodących firm w dziedzinie rozwiązywania sporów. Legal 500 podkreśla, że „świetnie reagujący na potrzeby klientów i dysponujący wielką wiedzą” zespół kancelarii „zawsze zapewnia rzetelne i pragmatyczne doradztwo”.
Anna Lasocka rekomendowana przez Legal 500 EMEA 2016 w dziedzinie własności intelektualnej. Ranking podkreśla jej "wielkie umiejętności".
Maciej Łaszczuk rekomendowany w Chambers Global 2016 wśród wiodących prawników (Band 2) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 1). Ranking określa go jako "najwyższej klasy arbitra", "jednego z najbardziej znanych w Warszawie". Podkreśla również jego umiejętności w prowadzeniu postępowań postarbitrażowych.
Justyna Szpara rekomendowana przez Chambers Global 2016 wśród prawników o rosnącej pozycji (Up and Coming) jako "praktyczna, bardzo skupiona na sednie sprawy i skuteczna".
Anna Lasocka rekomendowana w dziedzinie Information Technology w rankingu Who's Who Legal: Telecommunications Media & Technology 2016.
Justyna Szpara rekomendowana w pierwszej edycji międzynarodowego wydawnictwa Expert Guides Rising Stars 2015 w dziedzinie arbitrażu handlowego.
Michał Chodkowski rekomendowany w pierwszej edycji międzynarodowego wydawnictwa Expert Guides Rising Stars 2015 w dziedzinie zatrudnienia i prawa pracy.
Maciej Łaszczuk rekomendowany w rankingu Best Lawyers® in Poland 2015 wśród czołowych specjalistów w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Legal 500 EMEA 2015 w dziedzinie arbitrażu i sporów sądowych.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Chambers Europe 2015 wśród Most in Demand Arbitrators (Band 1) jako „jeden z najbardziej znanych arbitrów w Polsce” oraz bardzo doświadczony prawnik w dziedzinie sporów sądowych. Ranking podkreśla także jego umiejętności strategiczne.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez ranking Chambers Global 2015 wśród wiodących prawników w dziedzinie rozwiązywania sporów jako "jeden z najbardziej znanych arbitrów w Polsce" oraz "doświadczony prawnik procesowy o wielkich umiejętnościach strategicznych", a także wśród Most in Demand Arbitrators (Band 1).
Kancelaria rekomendowana przez Chambers Europe 2015 wśród wiodących kancelarii w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów.
Justyna Szpara rekomendowana w Best Lawyers® in Poland 2015 w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Justyna Szpara wymieniana przez ranking Legal 500 EMEA 2015 wśród 4 wiodących specjalistów (Leading Individuals) w dziedzinie rozwiązywania sporów w Polsce. Ranking rekomenduje ją jako "eksperta w dziedzinie arbitrażu".
Maciej Łaszczuk umieszczony na drugim miejscu wśród prawników rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2015 r.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy zajęła drugie miejsce wśród kancelarii rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych (cywilnych, karnych gospodarczych, administracyjnych) i arbitrażu w rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2015 r.
Kancelaria jest rekomendowana w rankingu Legal 500 EMEA 2015 w grupie II (tier 2) w dziedzinie rozwiązywania sporów jako „profesjonalna, doświadczona i dobrze zorganizowana”. Ranking rekomenduje kancelarię również w dziedzinie własności intelektualnej oraz w dziedzinie nieruchomości.
Anna Lasocka rekomendowana w dziedzinie Information Technology w rankingu Who's Who Legal: Telecommunications Media & Technology 2015.
Maciej Łaszczuk wymieniany przez Guide to the World's Leading Experts in Commercial Arbitration 2015 na liście wiodących specjalistów w Polsce.
Justyna Szpara rekomendowana przez Chambers Europe 2015 w dziedzinie rozwiązywania sporów wśród prawników o rosnącej pozycji (Up and Coming). Ranking podkreśla jej „głębokie zrozumienie zarówno aspektów prawnych jak i biznesowych prowadzonych spraw” oraz „powszechnie docenianą przez klientów przenikliwość biznesową”.
Maciej Łaszczuk rekomendowany jako Warsaw Litigation Lawyer of the Year w rankingu Best Lawyers® in Poland 2014-2015.
Anna Lasocka rekomendowana w Legal 500 EMEA 2015 w dziedzinie prawa własności intelektualnej.
Anna Lasocka rekomendowana w Best Lawyers® in Poland 2015 w dziedzinie własności intelektualnej.
Justyna Szpara rekomendowana w Best Lawyers® in Poland 2014 w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Anna Lasocka rekomendowana w Best Lawyers® in Poland 2014 w dziedzinie własności intelektualnej.
Maciej Łaszczuk rekomendowany w rankingu Best Lawyers® in Poland 2014 w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Justyna Szpara wymieniana przez ranking Legal 500 EMEA 2014 wśród wiodących specjalistów (Leading Individuals) w dziedzinie rozwiązywania sporów w Polsce.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Legal 500 EMEA 2014 jako ekspert w dziedzinie rozwiązywania sporów.
Kancelaria jest rekomendowana w rankingu Legal 500 EMEA 2014 w grupie II (tier 2) w dziedzinie rozwiązywania sporów jako jako „bardzo profesjonalna”, a jej zespół jako „godny zaufania, błyskotliwy i kreatywny”. Kancelaria jest rekomendowana również w dziedzinie własności intelektualnej oraz w dziedzinie nieruchomości.
Maciej Łaszczuk wymieniany przez Guide to the World's Leading Experts in Commercial Arbitration 2014 na liście wiodących specjalistów w Polsce.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy zajęła pozycję wicelidera w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu w rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2014 r.
Maciej Łaszczuk zajął pozycję wicelidera wśród prawników rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita 2014.
Anna Lasocka rekomendowana przez Legal 500 EMEA 2014 w dziedzinie prawa własności intelektualnej.
dr Paweł Marcisz wyróżniony w drugiej edycji rankingu Rising Stars organizowanego przez Gazetę Prawną wśród 30 najwybitniejszych młodych polskich prawników w 2013 r.
Maciej Łaszczuk rekomendowany w rankingu Best Lawyers® in Poland 2013 w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Justyna Szpara rekomendowana w rankingu Best Lawyers® in Poland 2013 w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Anna Lasocka rekomendowana w rankingu Best Lawyers® in Poland 2013 w dziedzinie własności intelektualnej.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy zajęła I miejsce wśród kancelarii zatrudniających do 20 prawników w IX rankingu kancelarii prawnych Dziennika Gazety Prawnej w 2013 r.
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy jest rekomendowana na drugim miejscu w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu w rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2013 r.
Maciej Łaszczuk wymieniany przez Guide to the World's Leading Experts in Commercial Arbitration 2013 na liście wiodących specjalistów w Polsce.
Anna Lasocka rekomendowana w Legal 500 EMEA 2013 w dziedzinie prawa własności intelektualnej.
Kancelaria jest rekomendowana w rankingu Legal 500 EMEA 2013 w grupie II (tier 2) w dziedzinie rozwiązywania sporów jako „bardzo doświadczona, dobrze zorganizowana i skuteczna”. Legal 500 rekomenduje także kancelarię w dziedzinie własności intelektualnej za „szybką reakcję” oraz „doradztwo” dotyczące praw autorskich, znaków towarowych, patentów oraz nieuczciwej konkurencji. Kancelaria jest również rekomendowana w dziedzinie nieruchomości.
Maciej Łaszczuk rekomendowany przez Legal 500 EMEA 2013 w dziedzinie rozwiązywania sporów. Ranking podkreśla jego „doskonałą reputację na warszawskim rynku prawniczym”.
Justyna Szpara wymieniana przez ranking Legal 500 EMEA 2013 wśród 4 wiodących specjalistów (Leading Individuals) w dziedzinie rozwiązywania sporów w Polsce.
Justyna Szpara umieszczona przez Guide to the World's Leading Experts in Commercial Arbitration 2013 wśród wiodących specjalistów w Polsce.
Maciej Łaszczuk rekomendowany w rankingu Best Lawyers® in Poland 2012 w dziedzinie arbitrażu i mediacji oraz w dziedzinie sporów sądowych.
Maciej Łaszczuk umieszczony na pierwszym miejscu wśród prawników rekomendowanych w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu rankingu kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2013 r.
Justyna Szpara zajęła I miejsce w I edycji rankingu młodych prawników organizowanym przez Gazetę Prawną i wydawnictwo LexisNexis pod nazwą Rising Stars w 2012 r.
Maciej Łaszczuk uznawany za czołowego prawnika w zakresie sporów sądowych i arbitrażowych rankingach miesięcznika Forbes.
Justyna Szpara w publikacji Tax Directors Handbook 2009 jest rekomendowana w dziedzinie prawa podatkowego.